Aktualności - Pompy uszczelnienia smarowanie transport pneumatyczny

Przejdź do treści

Aktualności

Kontakt
marzec 2017 - Mocno poszerzyliśmy asortyment akcesoriów do szczeliw - elastyczne świderki, gilotyny, popychacze - wszystko co przyspiesza, ułatwia i czyni pracę bezpieczniejszą znajdziesz w naszym dziale Akcesoria do szczeliw
10.10.2016 - Tak wygląda wirnik pompy Atlas po roku pracy w najcięższych możliwych warunkach - na hydrotransporcie żużla. Mimo bardzo ciężkiej służby nie widać na nim praktycznie żadnych śladów zużycia. Pompy Atlas po raz kolejny zadziwiają - wspólnie z klientem prognozujemy żywotność elementów na 2-3 lata (poprzednia pompa polskiego producenta była serwisowana kilka razy w roku).
1.10.2016 - Do użytku oddaliśmy dwa zestawy pompowe - każdy wyposażony w trzy pompy Mouvex, wymiennik płytowy, zestaw filtrów oraz pełną automatykę oraz opomiarowanie parametrów pracy. Klient zdecydował się na pompy Mouvex, gdyż na zakładzie pracują u niego takie pompy od kilkunastu lat, i nigdy nie wymagały przeprowadzenia jakichkolwiek czynności serwisowych. Po naszej stronie był projekt, prefabrykacja oraz montaż zestawów na miejscu.

5.09.2016 - Do naszej oferty dołącza grupa uszczelnień najwyższej jakości labiryntowych robionych na wymiar - zachęcamy do kontaktu w tej sprawie.
8.08.2016 - z okzazji przypadającego w tym roku na niedzielę Święta Energetyka pragniemy wszystkim pracownikom sektora energetycznego złożyć najserdeczniejsze życzenia, jednocześnie dziękując za pozytywną energię jaką nam wszystkim przekazują. Wszystkiego najlepszego!
1.07.2016 - do naszej oferty dołącza rodzina uszczelnień Meco - są to uszczelnienia dedykowane do uszczelniania mediów sypkich - mieszadeł, rozdrabniaczy, podajników ślimakowych i innych
23.06.10 - prezentacja, obsługa i serwis smarownic Pulsarlube

15.06.10 - rozpoczynamy produkcję cyklu filmów szkoleniowych z zakresu pomp i uszczelnień:

10.06.10 - jak szybko rozpoznać, czy Twoje uszczelnienie to uszczelnienie kompaktowe czy komponentowe?:

15.02.2016 - W Internecie jesteśmy od zawsze, przez lata nasza strona ewoluowała, aby była dostosowana do aktualnych potrzeb naszych klientów. Obecnie postawiliśmy do możliwie dużą ilość treści wzbogaconą filmami z serwisu YouTube. Pozbyliśmy się kłopotliwego Flasha i staramy się, aby strona była możliwie dobrze wyświetlana również na Państwa smartfonach. Ciągle możesz sprawdzić jak wyglądała nasza pierwsza strona internetowa istniejąca pod adresem www.antom-2.com
12.02.2016 - W najnowszym magazynie Główny Mechanik dokonano przeglądu rynku smarownic automatycznych. Są tam również nasze rozwiązania - jak wypadły na tle konkurencji - zachęcamy do lektury.
20.01.2016 - Wrocław - uczestniczymy spotkaniach dystrybutorów firmy Xylem (Lowara, Vogel, Flygt) - mieliśmy okazję zapoznać się z nowymi produktami i zwiedzić polską fabrykę pomp Lowara pod Wrocławiem.
16.06.2015 - Jak co roku uczestniczyliśmy w Międzynarodowych Targach dla Przemysłu Chemicznego Achema we Frankfurcie. Ponieważ naszym mottem jest "Dostarczać najnowocześniejsze rozwiązania" uczestnictwo w Achemie jest obowiązkowe.
10.06.2014 - Frankfurt nad Menem - Nasi pracownicy biorą udział w cyklicznych szkoleniach organizowanych przez firmę Blackmer - lidera w dziedzinie pomp łopatkowych.
12.12.2014 - Auxere, Francja - tygodniowe praktyczne szkolenie z zakresu zasady działania, serwisowania i doboru pomp Mouvex.
Ogólna mapa strony
telefon  tel. +48(32)355-00-45
tel. +48 792-939-451
Wróć do spisu treści